Ana sayfa İletişim
Hakkımızda Ürünlerimiz Hamur Kireç® ve Sıva Üretimi Genel Bilgiler Referanslarımız
   
Ürünlerimiz
TORBA HAMUR KİREÇ®
DÖKME HAMUR KİREÇ®
HAMUR KİREÇ® SIVA
ÖZEL UYGULAMALAR
Ürünlerimiz  »  HAMUR KİREÇ® SIVA
 
   2006 yılında işletmeye aldığımız HAMUR KİREÇ® SIVA klasik yöntemlerle ürettiğimiz kara sıvanın teknolojik sistemlerde, gerçek oran ve karışımla üretildiği yeni bir malzemedir. Beton santralleri gibi çalışan yeni SIVA SANTRALİ PC kontrollü loadcell tartım sistemli otomatik bir tesistir. Formüller, standartlar dâhilinde istenilen karışım oranlarına göre belirlenmiştir. Çimento ilavesi metreküpte 4 torba ( 200 kg/m³ )(CEM I 42,5) olarak önerilmektedir. HAMUR KİREÇ® SIVA bileşenleri, kırılmış yıkanmış elenmiş KUM ve yüksek nitelikli kalker kirecinin söndürülüp dinlendirilmesi ile üretilmiş HAMUR KİREÇ® karışımıdır. Herhangi bir kimyasal akışkanlaştırıcı v.b gibi katkı maddeleri içermemektedir. Teknolojik sistemlerde üretilen HAMUR KİREÇ® SIVA mukavemet gelişimini zamana bağlı arttırmaktadır. Bilindiği üzere sıvada bağlayıcılık (aderans) çimento ve kireç ile sağlanmaktadır. Bir bağlayıcıyı arttırmak diğerini azaltmak mantığı ile dengelenmiştir. TS EN 998–1 Şubat 2006 KÂGİR HARCI-ÖZELLİKLER-BÖLÜM 1: KABA VE İNCE SIVA HARCI standardında açıklanmış oranlar dikkate alınarak formüller hazırlanmıştır.
 
   TSE belgesine sahip olan firmamız AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.
 
   Ürünlerimizin kullanıcısı değerli iş arkadaşlarımız, müteahhitler, şantiye şefleri, kalfalar ve sıvacı ustalarının görüş ve becerilerinden HAMUR KİREÇ® SIVA her zaman faydalanmakta, deneyimlerini bizle paylaşarak ürün kalitemizin yükselmesine yardımcı olduklarından dolayı kendilerine daima müteşekkirdir.
 
   HAMUR KİREÇ® SIVA, klasik sıvada homojen karışım standart oranı ile vazgeçilmez bir üründür. Yatay- düşey taşıma kayıp ve maliyetlerindeki avantajı, üstün kalitesi, sıva maliyeti, zaman kazanımı, teminindeki süreklilik, firesiz oluşu, katlara dağıtımı, inşaat ve çevre temizliği açısından avantajlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Nefes alan yapılarda yaşamaktan, her tür yüzeyle iyi aderanstan, kolay boya tutunumunundan ve 5000 yıldır artmaya devam eden mukavemetten faydalanılmaktadır.

HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
HAMUR KİREÇ® SIVA
     
  Copyright © 2022 Hamur Kireç A.Ş.| Tüm Hakları Saklıdır.